rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomości handlowe przyciągają najemców: Nowy koncept New Balance w Galerii Warmińskiej

gyorgy-bakos-255338-unsplash

Nieruchomości handlowe przyciągają najemców: Nowy koncept New Balance w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Galeria Warmińska przy ul. Tuwima jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów. Kolejny salon w Galerii Warmińskiej powiększył swoją powierzchnię. Tym razem to marka New Balance zadbała o większy komfort dla klientów i lepszą ekspozycję asortymentu.
Znajdujący się w Galerii Warmińskiej salon New Balance aktualnie zajmuje powierzchnię prawie 200 m2, dzięki czemu marka mogła wprowadzić nowy koncept ekspozycji całości swojego asortymentu.

Wielu najemców Galerii Warmińskiej jest z nami od lat i tak jest z marką New Balance. Współpracujemy od 2015 roku. Kiedy pojawiła się potrzeba i chęć powiększenia lokalu, odpowiedzieliśmy na nią. Korzystamy na tym wszyscy, a przede wszystkim nasi klienci. New Balance w ostatnich latach staje się najbardziej pożądaną modową marką w przestrzeni miejskiego, niezależnego stylu. Cieszymy się, że odwiedzający naszą galerię mają możliwość zakupu najbardziej trendowych modeli” – podkreśla Tomasz Górski, Asset Manager NEPI Rockcastle.

mat.prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora