Z życia spółek

Nieruchomość komercyjna Galerii Rumia z planami na bieżący rok

GR1Nieruchomość komercyjna Galerii Rumia z planami na bieżący rok.

Rok 2022 dla Galerii Rumia stał pod znakiem metamorfozy i modernizacji obiektu. Pomimo trwających cały czas remontów lokali związanych z przenosinami bieżących i otwarciami nowych sklepów, Galeria odnotowała ponad 40 procentowy wzrost odwiedzalności w stosunku do roku poprzedniego.
IMV Polska – firma zarządzająca obiektem wspólnie z właścicielem – firmą GT, opracowała strategię na rok 2022. Jakie cele udało się zrealizować w związku z rozwojem Galerii Rumia w ostatnim roku ?

„Uważamy, że dużym sukcesem jest pojawienie się w Galerii Rumia dużych marek tj. Sinsay, Action i Maxi Zoo oraz powiększenie i zmodernizowanie salonów Cropp, Rossmann i House. Dzięki tym działaniom oraz skutecznie realizowanej strategii marketingowej zauważalny jest znaczny wzrost odwiedzalności (footfall), a także poprawa ogólnego wizerunek Galerii wśród Klientów” – powiedział przedstawiciel firmy zarządzającej obiektem – IMV Polska.

„Najważniejszym aspektem jest kontynuacja procesu rekomercjalizacji. W pierwszym kwartale 2023 planujemy reaktywację strefy gastronomicznej – jest to najważniejszy punkt komercjalizacji wyczekiwany przez Klientów Galerii Rumia. Planujemy także powiększenie i zmodernizowanie sklepu Pepco oraz Biedronka. W drugim kwartale w Galerii Rumia pojawią się nowe marki – salon obuwniczy CCC i Dealz, które doskonale uzupełnią ofertę najemców.„ – mówi Pan Jacek Ostwald, współwłaściciel Galerii Rumia.