rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna Prologis Park Łódź z ekologicznym certyfikatem BREEAM Excellent

dsc04941_s
Nieruchomość inwestycyjna Prologis Park Łódź z ekologicznym certyfikatem BREEAM Excellent. Budynek DC1, o powierzchni 17 000 metrów kwadratowych, w Prologis Park Łódź to obiekt produkcyjno-magazynowy typu build-to-suit, który powstał zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy Ziehl-Abegg, wiodącego producenta i dostawcy w dziedzinie wentylacji, sterowania i techniki napędowej.

Priorytetem dla Ziehl-Abegg były lokalizacja obiektu w centrum polski, przejrzysta i prosta umowa najmu, a także kwestie środowiskowe. Dlatego magazyn został zaprojektowany i wybudowany zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i poddany certyfikacji BREEAM. Potwierdzeniem, że wzorowo spełnia międzynarodowe wymagania w zakresie zrównoważonego budownictwa jest otrzymanie noty na poziomie Excellent.

„Na każdym etapie projektowania i budowy magazynu DC1 w Prologis Park Łódź dążyliśmy do doskonałości. Naszym celem było stworzenie fabryki przyszłości, która będzie jednocześnie efektywnym centrum dystrybucyjnym, a przede wszystkim miejscem przyjaznym pracownikom i planecie. Certyfikat BREEAM uzyskany na poziomie Exellent jest potwierdzeniem, że cel został zrealizowany. Dziękuję drużynie Bremer, generalnemu wykonawcy inwestycji, za wspólne osiągnięcie tego sukcesu” – powiedział Michał Stankiewicz, Senior Development Manager w Prologis.

Źródło: Prologis.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora