Informacje dnia

Nieruchomość inwestycyjna Marynarska Business Park w Warszawie pozyskała najemcę na 4.000 mkw.

Marynarska-Business-Park
Sitel Group® jest firmą, która specjalizuje się w dziedzinie obsługi klienta. Firma przeniesie swoją warszawską siedzibę do nieruchomości komercyjnej Marynarska Business Park.

W ramach nieruchomości komercyjnej Marynarska Business Park nowy najemca  zajmie 4.000 metrów kw.powierzchni biurowej.  Aby znaleźć optymalną powierzchnię biurową, najemca po raz kolejny zdecydował się skorzystać z doświadczenia specjalistów z Cresa Polska.
Inwestycja komercyjna Marynarska Business Park to nowoczesny kompleks biurowy w Warszawie. Aby zapewnićswoim najemcom jeszcze lepsze warunki, części wspólne kompleksu biurowego są modernizowane. Założeniem jest poszerzenie oferty gastronomicznej i powiększenie terenów zielonych wokół biurowców. Właścicielem kompleksu są fundusze typu private equity zarządzane przez Pinebridge Benson Elliot LLP, którego lokalnym partnerem operacyjnym jest Syrena Real Estate.

 

– Firma Sitel Group® przez 17 lat, czyli od początku swojej obecności w Polsce, korzystała z powierzchni biurowej w Empark Mokotów Business Park. Klient powierzył nam znalezienie nowej siedziby na terenie Warszawy spełniającej nowoczesne standardy. Ostatecznie najemca wynajął 4.000 mkw. powierzchni biurowej w Marynarska Business Park przy ul. Taśmowej 7, z której zacznie korzystać w marcu 2022 r. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy reprezentować Grupę Sitel. Jestem przekonana, że nowa siedziba zapewni jej pracownikom najwyższy komfort i przyjazne środowisko pracy, do wyłącznej dyspozycji firmy będą m.in. 2 tarasy – mówi Martyna Balcer, Associate Director w dziale reprezentacji najemców biurowych w firmie Cresa Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora