rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Konstruktorska Business Center w Warszawie daje do użytku dodatkowe 2500 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej dotychczasowemu najemcy

Konstruktorska Business Center_1

Firma Emerson Process Management zdecydowała się rozszerzyć umowę najmu w Konstruktorska Business Center o dodatkowe 2500 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej.

Emerson jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla automatyzacji przemysłu oraz systemów dla budynków mieszkalnych i komercyjnych.
Od listopada 2022 r. rozbudowana siedziba Emersona – światowego lidera w dziedzinie inżynierii i technologii, zajmie łącznie ponad 6500 mkw. powierzchni na 5. i 6. piętrze warszawskiego budynku, należącego do Golden Star Group.

– Rozwój skali biznesu naszych najemców i zwiększanie wynajmowanej przez nich powierzchni stanowi dla nas niezwykły powód do dumy. Jest to również najlepsze potwierdzenie jakości przestrzeni biurowych oferowanych przez Konstruktorska Business Center, infrastruktury i udogodnień w budynku oraz jego bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Cieszymy się, że to właśnie z naszym biurowcem Emerson wiąże swoją przyszłość w Polsce. Jestem przekonany, iż stworzone w Konstruktorska Business Center warunki i najwyższa jakość środowiska pracy, przełożą się na kolejne sukcesy biznesowe oraz dalszy rozwój tej innowacyjnej firmy – powiedział Antonio Pomes, Head of Asset Management w Golden Star Group.

Umowa została podpisana na 9 lat, a w procesie negocjacji najemcy doradzała firma Colliers International.
Konstruktorska Business Center to nowoczesny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 49 500 mkw., zlokalizowany w samym sercu biznesowej części Mokotowa w Warszawie.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora