Informacje dnia

MVGM pozyskał nowy mandat zarządczy dla kolejnej inwestycji biurowej w Warszawie

55ee830f566411256958d7a8f0425e4d

Europejski lider zarządzania nieruchomościami, firma MVGM, pozyskał nowy mandat zarządczy dla kolejnego biurowca w Warszawie.

MVGM zarządza inwestycją biurową Natpoll Business Center, która zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie. Obiekt oferuje około 14 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Lokale handlowo-usługowe usytuowane są  na parterze. Oferowane przestrzenie biurowe dostępne są w formie modułów. Obiekt umożliwia także skorzystanie z biur coworkingowych oraz wirtualnego biura.

Sukcesywnie rozszerzamy portfolio klientów na stołecznym rynku zarządzając zarówno niezwykle rozpoznawalnymi obiektami w topowych lokalizacjach, jak i nieruchomościami, które znajdują się poza ścisłym centrum, oferującymi duże i małe powierzchnie, także o charakterze usługowym i handlowym. Dbamy o to, żeby portfolio zarządzanych przez nas nieruchomości było zróżnicowane, dlatego jesteśmy aktywni w każdym segmencie rynku. Takie projekty jak Natpoll Business Center, zlokalizowane poza centrum i obsługujące również lokalną społeczność, mają swoje specyficzne potrzeby dlatego wymagają specjalistycznej wiedzy o zarządzaniu opartej na doświadczeniach z rynku handlowego i biurowego,

mówi Łukasz Mazurczak, Dyrektor Zarządzający, MVGM.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora