Informacje dnia

Media Expert wynajmuje 26 100 mkw. w parku logistycznym Logicor Stryków

1106_Stryków_aerial9[1]

Spółka TERG S.A., właściciel sieci Media Expert, wynajął 26 100 mkw. w parku logistycznym Logicor Stryków. Lider polskiego rynku RTV i AGD wykorzysta tę powierzchnię do celów magazynowo-biurowych. Firma doradcza Colliers International pośredniczyła w transakcji najmu.

Media Expert jest największą siecią RTV/AGD w Polsce – w jej skład wchodzi ponad 480 sklepów z artykułami elektronicznymi w niemal 390 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. W Logicor Stryków magazynowany będzie mały sprzęt AGD i urządzenia elektroniki użytkowej.

„Sieć Media Expert dynamicznie się rozwija, a konsekwencją tego rozwoju jest konieczność zapewnienia skutecznych rozwiązań logistycznych. Centra magazynowe i dystrybucyjne, skrupulatnie wyselekcjonowane, pozwalają nam optymalizować łańcuchy dostaw do naszych elektromarketów i skracać czas transportu zakupów dokonywanych online. Obecność w Logicor Stryków jest ważnym elementem realizacji naszej strategii” – powiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Logicor Stryków to nowoczesne centrum logistyczne, wyposażone w systemy automatyzacji wjazdów Singu SSD. W jego skład wchodzą 3 budynki o powierzchni wynoszącej ponad 107 000 mkw. Jest on zlokalizowany w centralnej Polsce, zaledwie 5 km od skrzyżowania autostrady A1 i A2.

“Miło nam powitać Media Expert w parku logistycznym Logicor Stryków, który ze względu na swoje położenie w samym sercu centralnej Polsce stanowi strategiczną lokalizację dla firm logistycznych, retailowych i e-commerce.” – powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager, Logicor.

Źródło: Logicor.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora