Z życia spółek

MDC2: Dariusz Proniewicz ekspertem ds. rozwoju projektów BTS

Dariusz Proniewicz MDC2_BTS Development DirectorDziałający na polskim rynku deweloper zrównoważonych powierzchni magazynowych i przemysłowych, firma MDC2, wzmacnia zespół Development.

Nowym ekspertem w szeregach firmy został Dariusza Proniewicz. Doświadczony ekspert rozpocznie pracę w MDC2 w styczniu 2023 r. i obejmie stanowisko Dyrektora ds. rozwoju projektów BTS (build-to-suite). Ekspert posiada ponad 18-letnie doświadczenie w realizacji projektów dotyczących nieruchomości magazynowych i logistycznych w Polsce. W nowej roli będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie, rozwój i wynajem projektów magazynowych i logistycznych szytych na miarę dla konkretnych najemców.

„Wobec rosnącej liczby firm produkcyjnych wybierających Polskę do lokowania swoich obiektów, kluczowe było dla nas pozyskanie czołowego profesjonalisty BTS na rynku, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów. Miło nam powitać w naszym zespole Dariusza Proniewicza. Jego osiągnięcia i podejście do pracy idealnie pasują do MDC2, którego kultura opiera się na kluczowych wartościach, tj. zaufaniu, uczciwości, wsparciu, równowadze między pracą i życiem prywatnym oraz wolności słowa” – powiedział Maciej Madejak, Chief Development Officer i założyciel MDC2.