Informacje dnia

Kompletny projekt wnętrza lub aranżacja zieleni przy zakupie mieszkania od Archicomu

Akja aranżacja

Archicom, lider wrocławskiego rynku nieruchomości, startuje z nowym programem promocyjnym „Akcja aranżacja”. Przy  zakupie mieszkania klienci mogą wybrać jeden z dwóch pakietów – projekt mieszkania wraz z dokumentacją wykonawczą lub koncepcję zieleni wraz z jej wykonaniem w mieszkaniu, na balkonie, tarasie lub ogrodzie.

Archicom po raz kolejny odpowiada na realne potrzeby klientów,  dbając tak o zakup mieszkania, jak i komfort jego późniejszego zamieszkiwania.

– Bacznie obserwujemy każdy etap kontaktu produktu z klientami. Poprzez nasze mieszkania chcemy dbać o komfort ich późniejszych lokatorów. Jednocześnie wiemy, jak emocjonalny i absorbujący jest wybór tego właściwego lokalu. Na plan dalszy schodzą wtedy tak ważne elementy, jak projekt wykończenia czy doposażenie w pozytywnie wpływającą na nasze samopoczucie i zdrowie zieleń. Klienci odkładają te kwestie na później, traktując je jako mniej istotne. Wiemy z doświadczenia, jak ważne są efekty współpracy z architektem – to namacalne korzyści w postaci redukcji kosztów, oszczędności czasu, optymalnego dopasowania wnętrza do stylu życia, aż po ergonomię codziennego użytkowania przestrzeni. W przypadku zieleni otrzymujemy zdrowsze i przyjemniejsze miejsce do życia, zwłaszcza teraz, gdy nasze mieszkania pełnią funkcje biura, szkoły i miejsca odpoczynku. Dlatego postanowiliśmy zaoferować naszym klientom do wyboru te dwa rozwiązania – w pełni wykonawczy projekt wnętrza lub kompleksową aranżację zieleni – mówi Tomasz Ślęzak, Członek Zarządu w Archicom S.A.

Projekt wnętrza z pełną dokumentacją wykonawczą

Pierwsza z opcji programu „Akcja aranżacja” oferuje klientom realizację szytego na miarę projektu wnętrza wraz z pełną dokumentacją techniczną. Architekt wnętrza przygotowuje we współpracy z klientem pełny projekt funkcjonalny mieszkania, dobór materiałów sprzętów, oświetlenia, mebli ruchomych i pod zabudowę, kolorystykę i faktury materiałów czy tekstylia dekoracyjne. Zwieńczeniem projektu jest książka projektowa, zawierająca szczegółowo opisany koncept wraz z projektem wykonawczym. Dokładna specyfikacja pozwala lepiej kontrolować jakość wykończenia oraz budżet. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania ze sprawdzonych rozwiązań oraz inspiracji wnętrzarskich architektów z wieloletnim doświadczeniem.  Indywidualny projekt dla każdego mieszkania oznacza dla klientów ostatecznie niższe koszty wykończenia oraz większą satysfakcję już po zamieszkaniu.

Kompletna aranżacja zieleni w mieszkaniu, na tarasie lub balkonie

Program „Akcja aranżacja”, podobnie jak dotychczasowe koncepty Archicomu, daje klientom opcję wyboru. Jako alternatywę deweloper oferuje fachowe doradztwo architekta krajobrazu w zakresie zaaranżowania zieleni w mieszkaniu, na trasie lub balkonie oraz zakup roślin i akcesoriów uwzględnionych w projekcie.

Koncepcja zieleni do konkretnego lokalu uwzględnia potrzeby domowników i wymagania samego wnętrza. W praktyce oznacza to odpowiedni dobór roślin w oparciu o rodzaj pomieszczenia, nasłonecznienie, a także aranżację mieszkania i styl życia mieszkańców. Wraz z projektem klient otrzymuje voucher na zakup określonych w projekcie roślin i akcesoriów oraz poradnik do pielęgnacji tej zieleni. Dobrze dobrana roślinność wpływa na jakość powietrza, a tym samym na nasze zdrowie i samopoczucie, a także gwarantuje spektakularne efekty wizualne, podkreślając charakter wnętrza. Poświęcona atencja przy samym projekcie szybko się zwraca również w kwestii finansowej, bo dzięki dopasowaniu roślin do warunków, klienci unikają źle wydanych pieniędzy.

Aranżacja zieleni dotyczy również balkonów, tarasów i ogródków, które stanowią dla klientów naturalne i bardzo wartościowe przedłużenie wnętrza.

 

 

Źródło: Grupa Archicom.