Informacje dnia

Kompleks biurowy Promenady Busienss Park we Wrocławiu przedłuża umowę z najemcą Qatar Airways

Epsilon_Promenady Business Park

Katarskie linie lotnicze – Qatar Airways – przedłużyły umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Epsilon. We wchodzącym w skład kompleksu Promenady Business Park budynku najemca zajmuje biuro o powierzchni blisko 1 700 m kw. W procesie negocjacji eksperci Knight Frank doradzali właścicielowi obiektu.

„Kiedy 7 lat temu zdecydowaliśmy się na wybór Wrocławia na siedzibę centrum, mieliśmy konkretne oczekiwania zarówno od miasta, jak i biura. Reprezentując linię lotniczą, która wyróżnia się jakością zależało nam na pozyskaniu najlepszych specjalistów, którzy na co dzień będą ściśle współpracować z naszymi klientami. Aby zapewnić im sprzyjające warunki pracy, ostatecznie wybraliśmy na biuro budynek Epsilon w kompleksie Promenady Business Park. Nie zawiedliśmy się ani na Wrocławiu, ani na korzyściach, które zapewnia kompleks” – komentuje Łukasz Kolasa, Manager Operations, Qatar Airways.

„Promenady Business Park na dobre wpisał się w świadomość lokalnego rynku. Cieszymy się, że Qatar Airways, dla którego jakość na każdej płaszczyźnie jest niezwykle istotna, zdecydował się zostać w budynku Epsilon na kolejne lata. Każda umowa przedłużenia jest potwierdzeniem, że najemcy doceniają zaplecze i otoczenie kompleksu” – dodaje Maciej Moralewicz, Dyrektor Regionalny – Wrocław w Knight Frank.

„To kolejna, znakomita wiadomość. Ostatni kwartał dowodzi, że w okresie kryzysu nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla aktualnych najemców przedłużających swoją obecność, jak i nowych klientów. – podsumowuje Krzysztof Hołub, Prezes Zarządu TRUDO Sp. z o.o., firmy, do której należy kompleks Promenady Business Park – Co doceniają nasi partnerzy? Przede wszystkim naszą elastyczność, rozsądny stosunek jakości do ceny, niezłą lokalizację poza ścisłym centrum Wrocławia oraz bliskość usług.”

EPSILON to kameralny budynek biurowy we Wrocławiu oferujący 7 000 m kw. powierzchni biurowej, który powstał w ramach kompleksu Promenady Business Park we Wrocławiu.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora