rynek nieruchomości na wynajem

Kompleks biurowo-usługowy Palio Office Park w Gdańsku z nowymi najemcami

396cf8e1392ecd04c43f4fb4bcf8da34
Kompleks biurowo-usługowy Palio Office Park w Gdańsku podpisał umowy najmu z nowymi firmami.

Nowymi najemcami są PZU Zdrowie i Nowa Era. Firmy te wprowadzą się do wnętrz Palio Office Park należącego do Cavatina Holding.
Firma Nowa Era wynajęła 1150 mkw. powierzchni. Nowa Era zdecydowała się także na najem 380 mkw. w elastycznej formule Quickwork – biura serwisowane.
PZU Zdrowie wynajęło w budynku Palio B łączną powierzchnię 1100 metrów kw.
Palio Office Park to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy powstający na terenie Stoczni Gdańskiej. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

– Zależy nam na przygotowywaniu elastycznych ofert, odpowiadających na współczesne potrzeby firm. Rozwiązaniem zyskującym na popularności jest zawieranie umów mieszanych polegających na wynajmowaniu przestrzeni biurowej oraz uzupełnianiu jej o przestrzeń w biurach serwisowanych Quickwork. Z takiej oferty skorzystała Nowa Era. To pozwala firmie być przygotowanym na zmieniającą się liczbę pracowników i ułatwia pracę prowadzoną w modelu hybrydowym. Bardzo cieszy nast także nawiązanie współpracy z PZU Zdrowie. Placówka medyczna będzie stanowiła istotną wartość dodaną dla pracowników kompleksu i najbliższego otoczenia Palio

komentuje Tomasz Zydorek, Leasing Director z Cavatina Holding.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora