rynek nieruchomości na wynajem

Handlowe nieruchomości komercyjne EPP przyciągają najemców

mahdis-mousavi-322113-unsplash
Należące do EPP nieruchomości komercyjne przyciągnęły nowych najemców modowych.

Centra handlowe Galeria Echo w Kielcach oraz Galeria Twierdza w Kłodzku poszerzyły swoją ofertę o skierowaną do mężczyzn polską markę odzieżową Giacomo Conti, słynącą z eleganckiego krawiectwa we włoskim stylu.
Galeria Echo w Kielcach, największe centrum handlowe w regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 71 500 mkw. mieści ok. 250 sklepów popularnych polskich i światowych marek oraz punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness i kręgielnię. Funkcjonująca od 2009 roku Galeria Twierdza Kłodzko to ulubione miejsce robienia zakupów dla mieszkańców miasta i regionu. Centrum o powierzchni handlowej wynoszącej 30 000 mkw. składa się z dwóch obiektów – galerii z hipermarketem Carrefour i strefą restauracyjną oraz parku handlowego z kinem Cinema3D. Działa w nim ponad 70 sklepów.

 

W ostatnich miesiącach 2021 roku sprzedaż detaliczna i konsumpcja rosły. Szczególnie zauważalny był wzrost sprzedaży w branży odzieżowej – w listopadzie kupowaliśmy o prawie 56% więcej niż rok wcześniej. W odpowiedzi na niesłabnący popyt postanowiliśmy rozbudować ofertę dwóch centrów handlowych z naszego portfolio o nową markę oferującą modę męską – komentuje Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora