rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Generalny wykonawca Harden Construction w 7 miesięcy zakończył budowę hali magazynowej Panattoni Park Błonie III

Hala_A_Harden Construction_27.04.2023

Harden Construction – najszybciej rozwijający się Generalny Wykonawca w Polsce zakończył właśnie budowę nowej hali magazynowej Panattoni Park Błonie III.

Nieruchomość komercyjna o powierzchni ponad 43 000 m2 został wybudowany przed czasem i po zaledwie 7 miesiącach oddany inwestorowi, łącznie z pozwoleniem na jego użytkowanie.
Nowa hala w Błoniu zajmuje powierzchnię 43 400 m2 i obejmuje nie tylko powierzchnię magazynową, ale również nowoczesne biura. Za generalne wykonawstwo inwestycji oraz terminową realizację odpowiada firma Harden Construction.

„Hala A powstała w bardzo krótkim czasie – w ciągu zaledwie 7 miesięcy i to w okresie zimowym. Było to możliwe dzięki doskonałej koordynacji dostaw elementów prefabrykowanych z naszych magazynów. Efektywna koordynacja pracy pozwala nam na zminimalizowanie zużycia materiałów, energii i czasu potrzebnego do budowy hali. Dzięki temu proces budowy staje się bardziej ekonomiczny i ekologiczny, a zużycie energii i materiałów jest zmniejszone. Redukujemy także tym samym ilość odpadów, co także przekłada się na zmniejszenie emisji CO₂ związanej z transportem i utylizacją odpadów budowlanych” – mówi Paweł Fiuczek, Dyrektor Zarządzający w Harden Construction.

Źródło: Harden Construction.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora