rynek nieruchomości na wynajem

Galeria Echo w Kielcach powiększa ofertę

Galeria_Echo_01Market szwedzkiej sieci Jula oraz sklep sieci Komfort będą nowymi najemcami w rewitalizowanej Galerii Echo w Kielcach. 

– To odpowiedź na zmieniające się trendy rynkowe, zgodnie z którymi działające i sprawdzone centra handlowe zyskują nowe funkcje poprzez lokowanie w nich debiutujących w danym mieście marek, czego przykładem jest market sieci Jula. Pojawienie się marki Jula w Galerii Echo wiąże się również z pewnym wydzieleniem strefy hipermarketowej i modowej. W tej pierwszej gromadzimy Tesco Extra, market Jula i punkty usługowe. W drugiej, koncertujemy się na modzie, rozrywce i gastronomii.”  – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Market Jula w Galerii Echo zajmie powierzchnię ponad 3 000 mkw. i będzie zlokalizowany na poziomie 0, w rejonie wejścia od ul. Świętokrzyskiej. Otwarcie sklepu zaplanowano na I kw. 2015 roku. Sklep Komfort o powierzchni 1 300 mkw. otwarty zostanie na poziomie +2.  Rozpocznie działalność również w na początku przyszłego roku.

 Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem ilości sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 000 mkw., z czego 70 000 mkw. przeznaczono na wynajem. Oprócz ponad 250 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness i wielo salowe kino Helios. Obiekt dysponuje też wielopoziomowym parkingiem – na 2 300 miejsc.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora