Informacje dnia

Firma MR Studio wynajmie ponad 400 mkw. w budynku Wołoska 24 w Warszawie

Wołoska 24 w Warszawie
Firma MR Studio wynajmie ponad 400 mkw. w budynku Wołoska 24 w Warszawie. Firma JLL jest agentem wyłącznym komercjalizującym biurowiec.

MR Studio Warszawa to showroom, oferujący produkty wyposażenia łazienek, w tym oświetlenie, grzejniki i wiele innych materiałów do wnętrz.

Do grona najemców budynku Wołoska 24 dołączy studio projektowe i showroom MR Studio. Zajmie przestrzeń 400 mkw., która zostanie w pełni dostosowana do potrzeb odwiedzających klientów. Wierzymy, że lokalizacja i standard naszego budynku w pełni spełni oczekiwania tego najemcy.

Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju, Ghelamco Poland

Wołoska 24 to nowoczesny, 11-kondygnacyjny budynek oferujący łącznie ok. 20 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajmu, w którym najemcy mają też do dyspozycji prawie 20 naziemnych oraz 550 podziemnych miejsc parkingowych. Obiekt jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Wołoskiej oraz ul. Konstruktorskiej, ok. 15 minut drogi samochodem od centrum miasta i zaledwie 10 minut drogi od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja ta udostępnia ponadto szeroki wachlarz połączeń tramwajowych i autobusowych.

Budynek Wołoska 24 zlokalizowany jest w centrum Mokotowa i zapewnia wysoki standard i komfort środowiska pracy. Znajduje się tu idealna przestrzeń zarówno dla dużych jak i dla małych najemców. Cieszymy się, że MR Studio wynajmie przestrzeń w budynku Wołoska 24.

Piotr Kamiński, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora