Informacje dnia

Ekspansja firmy Suntech w biurowcu Merlini w Warszawie

Merlini

Suntech S.A. specjalizujący się w rozwijaniu i wdrażaniu systemów informatycznych, przedłużył umowę najmu w warszawskim biurowcu Merlini. Powiększając dotychczas zajmowaną powierzchnię biurową firma zajmie około 760 m kw. W procesie negocjacji właścicielowi obiektu doradzali eksperci z Knight Frank.

Przedłużenie ze strony Suntech i dalsza ekspansja firmy w biurowcu Merlini pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dziękujemy najemcy za zaufanie, którym obdarza biurowiec już od ponad 15 lat” – komentuje Janusz Garstka, Associate Director w Dziale Reprezentacji Właściciela w Knight Frank.

Suntech S.A. to firma działająca od 1996 roku w sektorze informatycznym. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla firm z sektora telekomunikacyjnego na całym świecie.

Merlini to kameralny biurowiec zlokalizowany w sercu warszawskiego Mokotowa, przy ulicy Puławskiej. Obecnie w budynku trwają prace modernizacyjne polegające na odświeżeniu elewacji oraz części wspólnych, m.in. holu głównego, recepcji i toalet. Szczególny nacisk właściciel kładzie na konserwację i naprawę systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Obiekt oferuje nieco ponad 2 000 m kw. powierzchni najmu. Położenie biurowca przy jednej z głównych arterii miasta umożliwia sprawny i szybki dojazd do centrum oraz na lotnisko Okęcie.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora