rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Dom Development z nową nieruchomością inwestycyjną na wrocławskich Maślicach

Dom Development_Osiedle Harmonia_Wrocław_01
Dom Development z nową nieruchomością inwestycyjną na wrocławskich Maślicach.

To właśnie na Maślicach znajduje się najwyższy punkt terenowy Wrocławia. Ze szczytu wzgórza Maślickiego (niemal 160 m n.p.m.) doskonale widać przyrodnicze walory okolicy – parki Maślicki i Stabłowicki, lasy Pilczycki, Osobowicki i Rędziński oraz kilkusethektarowy las Mokrzański. Wzdłuż Odry ciągnie się z kolei lubiana przez spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów Grobla Pilczycko-Pracka. Nad rzeką nie brakuje również małych piaszczystych plaż. W sezonie letnim popularnością cieszą się natomiast pobliskie kąpieliska – Królewiecka, Glinianki i Wake Park.

– Lokalizację Osiedla Harmonia wybraliśmy przede wszystkim z myślą o osobach lubiących aktywnie spędzać czas i wypoczywać na łonie natury, w której zanurzone są całe Maślice. W obrębie naszej inwestycji przewidzieliśmy atrakcyjnie zaaranżowane patio z ogrodami kwiatowymi, krzewami i drzewami, zachęcające do relaksu – wyjaśnia Agnieszka Zamojska, dyrektor sprzedaży Dom Development Wrocław.

Inwestycję tworzą trzy budynki. Łącznie powstaną 173 mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach od 32 do 101 m2, część z antresolami. Przeważać będą lokale 2- i 3-pokojowe z dużymi oknami, przestronnymi balkonami, tarasami na dachu i przydomowymi ogródkami na parterze. Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2024 roku.

Źródło: Dom Development.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora

ida 22.08.2023 11:22

Ciekawe miejsce ,myślę o zakupie mieszkania na osiedlu atal strachowcka a to dla mnie bardzo atrakcyjne miejscem do zamieszkania bo to piękna okolica, w pobliżu Warty, a mi na zieleni bardzo zależy