rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper Develia dostarcza nowe mieszkania na sprzedaż na rynek w Gdańsku

Via Flora IIIDeweloper Develia dostarcza nowe mieszkania na sprzedaż na rynek w Gdańsku.

Do oferty sprzedażowej wprowadzony został trzeci etap projektu Via Flora, realizowanego przez Develię w Gdańsku. W jego ramach powstaną dwa kameralne budynki z 85 mieszkaniami. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 11 099 zł za metr kwadratowy.

Via Flora to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w zielonej dzielnicy Gdańska – Chełmie. W ramach III etapu osiedla zaplanowane zostały dwa 4-piętrowe budynki o eleganckiej, stonowanej architekturze, w których znajdzie się w sumie 85 mieszkań. Wybierać można spośród szerokiej palety rozkładów i metraży. W zależności od kondygnacji do każdego mieszkania będą przylegały przeszklone balkony lub tarasy z zielonymi ogródkami.

– Via Flora to projekt cieszący się dużym zainteresowaniem klientów. Udało nam się w nim połączyć wiele korzyści, w tym m.in. spokojną okolicę, bliskość terenów zielonych, bogatą infrastrukturę lokalną oraz dobry dojazd do centrum miasta i uczelni wyższych. Dlatego też kupno mieszkania w tej inwestycji jest atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, ale to także ciekawa opcja inwestycyjna. Chełm to dzielnica ciesząca się dużą popularnością wśród wynajmujących mieszkania w Gdańsku – podkreśla Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Źródło: Develia S.A.