Z życia spółek

Colliers International zarządcą dwóch budynków od Wisher Enterprise

http://www.accorhotels.com/9347

Firma Colliers International została zarządcą dwóch budynków stanowiących własność  spółki Wisher Enterprise – Grzybowska 43 w Warszawie i Silver Tower Center we Wrocławiu. Tym samym Colliers wzbogacił swoje portfolio bogate w prestiżowe nieruchomości. 

Grzybowska 43 to nowoczesny 13-kondygnacyjny budynek, którego powierzchnia wynosi ponad 10 tysięcy metrów kw. Budynek mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Do dyspozycji użytkowników budynku Grzybowska 43 oddano ponad 100 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Drugim budynkiem jest wrocławski biurowiec Silver Tower Center, położony w sąsiedztwie głównego dworca kolejowego we Wrocławiu. Jego powierzchnia to 25 tysięcy metrów kw. Najemcy mają do swojej dyspozycji podziemny parking oferujący 184 miejsca postojowe.

W tym roku duży nacisk położyliśmy na umacnianie naszej obecności jako zarządców nieruchomości zarówno w Warszawie, jak i w miastach regionalnych. Cieszymy się, że do grona prestiżowych nieruchomości pozyskanych przez Colliers w zarządzanie w 2018 roku, dołączyły Silver Tower Center i Grzybowska 43 należące do Wisher Enterprise. Wraz z wielkością naszego portfela wzrasta liczebność naszego zespołu. Profesjonalizm, zaangażowanie, jakoś naszych usług, ale też pozytywna energia i elastyczność to cechy, które wyróżniają nas na rynku” — powiedziała Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.