Informacje dnia

Centrum handlowe Nowe Czyżyny pozyskało nowego najemcę, rozszerzając dotychczasową ofertę

nowe-czyzyny-fot-newbridge-3
Nowe Czyżyny w Krakowie rozrosły się o kolejnego najemcę.

Nowy najemca centrum handlowego Nowe Czyżyny działa w branży spożywczej. W centrum handlowym otwarto Gruzińską Piekarnię № 1. Gruzińska Piekarnia № 1 to już kolejny lokalny przedsiębiorca, który zdecydował się na otwarcie swojego sklepu w tym obiekcie. Stworzony niedawno lokal jest trzecim punktem tej piekarni w Krakowie.

– Nowe Czyżyny są atrakcyjną biznesowo lokalizacją zarówno dla dużych polskich i międzynarodowych sieci, jak również dla niewielkich, lokalnych biznesów, zwłaszcza rzemieślniczych. Takich najemców z krakowskim rodowodem w naszym obiekcie jest już 12, przede wszystkim w segmencie spożywczym np. piekarnia Buczek i cukiernia Krakowskie Wypieki, a także gastronomicznym np. kawiarnia Nakielny – mówi Karolina Nitowska, leasing manager Newbridge.

– To grupa najemców, która docenia chociażby atrakcyjny rynek, bliskość dużych osiedli mieszkalnych i biur, a także łatwy dostęp do klienta. Nie bez znaczenia jest także dla niej fakt, że Nowe Czyżyny w tej części Krakowa są jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych destynacji zakupowych, zwłaszcza wśród rodzin, co znacząco ułatwia rozwój small businessu – dodaje.

– Z uwagi na to, że jesteśmy centrum convenience, oferta spożywcza jest jednym z kluczowych elementów naszego tenant-mixu. Stale więc rozwijajmy ten segment, wprowadzając do niego marki, w tym marki lokalne, które mieszkańcy Krakowa doskonale znają, poszukują w ofercie centrum handlowego i które lubią. Tym samym umacniamy naszą pozycję na krakowskim rynku jako miejsca codziennych zakupów, gdzie klient znajduje wszystko, co niezbędne – dodaje Karolina Nitowska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora