rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Cavatina Holding z zielonymi nieruchomościami inwestycyjnymi

22.02.2022 Katowice . Budowa biurowcow przy ul . Mickiewicza . Global Office Park . Fot . Grzegorz Celejewski / Agencja Wyborcza.pl

Fot . Grzegorz Celejewski / Agencja Wyborcza.pl

Deweloper Cavatina Holding z zielonymi nieruchomościami inwestycyjnymi.

Nieruchomość inwestycyjna Quorum Office Park D we Wrocławiu oraz trzy budynki biurowe Global Office Park w Katowicach to kolejne inwestycje w portfolio Cavatina Holding, które uzyskały certyfikat WELL Health-Safety Rating. Deweloper podjął decyzję o certyfikacji w tym systemie wszystkich swoich obiektów zarówno już funkcjonujących, jak i oddawanych do użytku i już w maju 2021 r. otrzymał certyfikaty dla pierwszych sześciu z nich.
Nieruchomość komercyjna Quorum Office Park D, powstały jako pierwszy budynek wrocławskiego kompleksu wielofunkcyjnego, łączy w sobie nowoczesną architekturę z odnową istniejącego już obiektu wykonanego w zabytkowej cegle. Biurowiec oferuje swoim najemcom ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na sześciu kondygnacjach wraz z ok. 1 tys. mkw. lokali usługowo-handlowych.
Nieruchomość inwestycyjna Global Office Park to wielofunkcyjny zespół budynków składający się z części biurowej, usługowej i mieszkalnej. W sumie Global Office Park oferuje ponad 59 tys. Mkw. GLA.

Nasze inwestycje stanowią ważny element ekosystemów miejskich. Chcemy nadawać ton nieuchronnym zmianom w sposobie myślenia o nieruchomościach i proponowaniu nowych rozwiązań. Certyfikat WELL Health-Safety Rating pozwala nam w usystematyzowany sposób pokazać jakość biurowców Cavatina Holding i wspomóc najemców w tworzeniu zdrowego, wspierającego bezpieczeństwo pracowników środowiska pracy. W konsekwencji pandemii na znaczeniu zyskały między innymi takie aspekty jak kontrola jakości powietrza i wody, bezstykowe przemieszczanie się po budynku czy wprowadzenie nowych zasad utrzymania czystości”,

mówi Agnieszka Seweryn, ESG & Sustainability Manager w Cavatina Holding.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora