Informacje dnia

Budowa nieruchomości komercyjnej Central Point w Warszawie dobiegła końca

central

Dobiegła końca budowa nieruchomości komercyjnej Central Point w stolicy.

Jest to flagowy projekt belgijskiego dewelopera Immobel. Inwestycja komercyjna otrzymała już pozwolenie na użytkowanie.
Nowy biurowiec, którego budowa rozpoczęła się w kwietniu 2019 roku, usytuowany jest w ścisłym centrum Warszawy. Ze względu na wyjątkowe położenie tuż nad miejscem przecięcia dwóch linii metra, bliskość komunikacji MPK oraz Dworca Centralnego, inwestycja ta zaliczana jest do najlepiej zlokalizowanych wieżowców w Warszawie.
Budynek o powierzchni wynoszącej niemal 20 tys. mkw. został zaprojektowany przez pracownię Kazimierski i Ryba we współpracy z pracownią Arquitectonica.

Oficjalnie zakończyliśmy prace budowlane. Za nami dwa i pół roku intensywnej pracy. Projekt zamykamy zgodnie z założeniami co do terminu, z czego jestem bardzo dumny. W proces zaangażowanych było wielu wspaniałych ludzi, którzy świetnie poradzili sobie ze wszystkimi wyzwaniami, a tych, jak wiemy, w dobie pandemii napotykaliśmy sporo. W duchu zrównoważonego rozwoju, który jest integralną częścią strategii i wartości naszej firmy, udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce. Central Point ma wyznaczać nowe trendy, stawiając ludzi w centrum i tworząc przestrzeń sprzyjającą innowacjom oraz współpracy – mówi Richard Aboo, Dyrektor Zarządzający w Immobel Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora