rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Bouygues Immobilier z nową inwestycją mieszkaniową w Gdyni

Bouygues Immobilier_Żeromskiego 7_4

Deweloper Bouygues Immobilier podpisał umowę na generalne wykonawstwo swojej premierowej inwestycji w Gdyni.

Deweloper startuje z nową inwestycją w Gdyni – Żeromskiego 7. Siedmiokondygnacyjny budynek niedaleko Skweru Kościuszki wybuduje Mota-Engil Central Europe. Firma ta  jest częścią Grupy Mota-Engil odpowiedzialnej m.in. za budowę mostu Vasco da Gamy
w Portugalii, drugiego najdłuższego mostu w Europie.

Już 31 maja 2022 roku firma Mota-Engil Central Europe rozpocznie prace przy Żeromskiego 7, budynku kategorii premium w portfolio Bouygues Immobilier Polska. Żeromskiego 7 zlokalizowane będzie w samym centrum Gdyni, 300 metrów od Placu Kaszubskiego, 650 metrów od Skweru Kościuszki i 1,1 km od gdyńskiej plaży.

– Niezwykle cieszymy się, że Bouygues Immobilier, jeden z wiodących deweloperów w Europie, docenił nasze doświadczenie i know-how w realizacji inwestycji kubaturowych. Prestiżowy projekt Żeromskiego 7 będzie realizowany z dbałością o najmniejsze detale, co z pewnością zapewni świetny efekt końcowy i zadowolenie przyszłych mieszkańców. Jesteśmy pewni, że doświadczenie naszych pracowników przyczyni się do najwyższej jakości lokali oferowanych w gdyńskiej inwestycji mówi Maciej Michałek, prezes zarządu Mota-Engil Central Europe.

– Powierzamy nasz premierowy projekt w Gdyni, Żeromskiego 7, firmie, za którą stoi nie tylko doświadczenie, ale również prawie 80-letnia tradycji całej Grupy Mota-Engil. Jesteśmy pewni, że generalny wykonawca  odwzoruje naszą wizję budynku, który dla nas stanowi kwintesencję nowej klasyki – mówi Krzysztof Foder, dyrektor regionalny Bouygues Immobilier Polska.