rynek terenów inwestycyjnych na sprzedaż

Bouygues Immobilier szuka nowych terenów pod inwesycje

BI_Potrzebna_Camelia
Bouygues Immobilier Polska, francuski deweloper mieszkaniowy, planuje w 2017 roku sprzedać łącznie 1150 mieszkań. Firma planuje w tym roku wprowadzić do sprzedaży łącznie 12 nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Wrocławiu. Ważnym filarem funkcjonowania spółki jest także pozyskiwanie nowych gruntów pod inwestycje oraz realizacja projektów biurowych w modelu Build-to-Suit.
–  W zakresie pozyskiwania gruntów mamy duże doświadczenie i dokonania – w zeszłym roku zabezpieczyliśmy aż 10 parceli na terenie Warszawy i w związku z dynamicznym rozwojem wciąż poszukujemy nowych – mówi (MRICS) Daniel Radkiewicz, dyrektor ds. rozwoju w Bouygues Immobilier Polska.
Na większości rynków europejskich budowa biur w modelu Build-to-suit to nie trend, to standard. Firmy, które mają określoną filozofię i sprecyzowane potrzeby oczekują, że biurowiec dostosuje się do nich, a nie oni do niego, jak to ma miejsce w przypadku najmu gotowej powierzchni komercyjnej.
Bouygues Immobilier Polska planuje umacniać swoją strategię budowy biur w modelu BTS na polskim rynku, który dzięki rozwojowi różnych sektorów biznesowych, jest coraz bardziej otwarty na indywidualne rozwiązania w budownictwie komercyjnym.
Obecnie deweloper realizuje m.in. inwestycję mieszkaniową w warszawskich Włochach – przy ul. Potrzebnej. Powstanie tam osiedle Camelia. . W 5-pietrowym budynku do dyspozycji nabywców deweloper szykuje 161 lokali o funkcjonalnym rozkładzie i metrażu od 28 do 125 m2. Camelia to kolejna inwestycja Bouygues Immobilier Polska, która posiada prestiżowy certyfikat HQE – budownictwa wysokiej jakości przyjaznego środowisku.