rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowiec White Stone Development osiągnął poziom 4 kondygnacji

Celebro_wizualizacja
Celebro to nowoczesny biurowiec, którego inwestorem jest firma White Stone Development. Budynek osiągnął poziom 4 kondygnacji. Zakończenie inwestycji, która rozpoczęła się w grudniu 2017 roku planowane jest na III kwartał 2019 r.

Celebro zaoferuje najemcom ponad 6 tys. metrów kw. powierzchni biurowej oraz około 1 tys. metrów kw. powierzchni handlowo-usługowej.

Budynek Celebro powstaje przy ulicy Gładkiej 22 u zbiegu kluczowych arterii komunikacyjnych południowej Warszawy – ulic Grójeckiej, Hynka, Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej, w niedalekiej odległości od portu lotniczego Okęcie. W odległości kilkudziesięciu metrów od budynku znajduje się pełna infrastruktura komunikacji publicznej, w tym trzy linie tramwajowe. Dla pracowników preferujących dojazd rowerem dużym ułatwieniem jest parking rowerowy
w budynku oraz pobliska stacja Veturilo.

Celebro to kamień milowy w rozwoju południowej Warszawy, mocno uzupełniający lokalną infrastrukturę usługową o nowoczesny hub biurowy z doskonałą ekspozycją i sąsiedztwem kluczowych węzłów przesiadkowych. Wychodzimy również naprzeciw potrzebom Klientów, którzy obok czynników takich jak lokalizacja, komunikacja i ekspozycja przywiązują uwagę do walorów estetycznych. To wszystko znajdą w Celebro” – mówi Adam Ambroziak, Dyrektor ds. Komercyjnych z White Stone Development.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora