Informacje dnia

Biurowiec Domaniewska 45 w Warszawie zwiększa poziom komercjalizacji

Domaniewska 45

HomeDoctor, lider usług telemedycznych w Polsce w zakresie telekonsultacji oraz wizyt domowych, otworzył nowe biuro w Warszawie, wynajmując ponad 250 m kw. powierzchni biurowej w budynku Domaniewska 45. Knight Frank reprezentował właściciela budynku, firmę ASD Real Estate. Najemcy doradzała firma JLL.

„Dynamicznie zmieniająca się sytuacja pandemiczna wskazuje, że zwiększony dostęp do opieki medycznej zyskuje na znaczeniu. Tym bardziej cieszy nas, że firma HomeDoctor dołączyła do grona najemców budynku Domaniewska 45″ – komentuje Ewelina Szczepaniak, Negocjator w Knight Frank.

„Z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w procesie negocjacji i podpisywania umowy z HomeDoctor. Cały proces przebiegał bezproblemowo, a otwartość właściciela budynku, firmy ASD Real Estate, utwierdziła nas w przekonaniu, że nawet w czasach pandemii COVID-19 nasz biznes może się rozwijać w oparciu o współpracę z wiarygodnymi partnerami” – mówi Wiktoria Weilandt, JLL.

Domaniewska 45 to wykończony w wysokim standardzie, kameralny budynek biurowy, oddany do użytku w 2014 roku. Obiekt oferuje około 9 850 m kw. powierzchni najmu, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach naziemnych. Budynek położony jest w biznesowej części Mokotowa.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora