Informacje dnia

Biurowiec Domaniewska 45 w Warszawie z nowym najemcą

Domaniewska 45 (1)

Do położonego w biznesowej części Mokotowa biurowca Domaniewska 45 w lipcu wprowadzi się kolejny najemca. Miloan Polska, firma z branży finansowej, wynajęła blisko 250 m kw. powierzchni biurowej. W procesie negocjacji eksperci Knight Frank reprezentowali właściciela budynku, firmę ASD Real Estate. Najemcy doradzał Maxon Nieruchomości.

Cieszę się, że w ostatnich miesiącach sfinalizowaliśmy kolejną umowę w budynku Domaniewska 45. Ostatni rok był nie lada wyzwaniem dla całej branży i kolejne umowy pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Nowe transakcje dowodzą, że biuro było, jest i będzie istotnym elementem sprawnego funkcjonowania każdej firmy,” – mówi Damian Kapusta, Negocjator w Knight Frank.

Miloan Polska to międzynarodowa firma finansowa, która oferuje pożyczki krótkoterminowe dla klientów indywidualnych. Cały proces odbywa się na specjalnie przygotowanej platformie online co zapewnia bardzo dogodną obsługę klientów.
Domaniewska 45 to wykończony w wysokim standardzie, kameralny budynek biurowy, oddany do użytku w 2014 roku. Obiekt oferuje około 9 850 m kw. powierzchni najmu, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach naziemnych. Budynek położony jest w biznesowej części Mokotowa, w lokalizacji charakteryzującej się dogodnym dostępem do środków komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe i tramwajowe w odległości do 5 min. pieszo). Dla osób korzystających z prywatnych środków transportu dostępny jest 3-poziomowy parking podziemny oraz stojaki na rowery. W otoczeniu Domaniewskiej 45 znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy spożywcze oraz centra medyczne.

Źródło:  Knight Frank.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora