rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowiec Diamante Plaza w Krakowie rozpoczyna proces komercjalizacji powierzchni

Diamante Plaza

Firma Savills została wybrana na doradcę ds. wynajmu powierzchni biurowych w Diamante Plaza w Krakowie i zajmie się procesem komercjalizacji biurowca.

Diamante Plaza jest kameralnym biurowcem klasy A. Budynek jest czterokondygnacyjny i oferuje 10 000 m kw. powierzchni do wynajęcia. Na najemców czeka ponad 190 miejsc parkingowych rozmieszczonych na dwupoziomowym parkingu. Biurowiec położony jest w dzielnicy Zabłocie, gdzie zapewnione jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa oraz dostęp do szerokiej gamy usług i gastronomii. Właścicielem biurowca jest fundusz inwestycyjny Catalyst Capital.

Ogromnym atutem Diamante Plaza jest jego lokalizacja. Zabłocie to część Krakowa, która niedawno odmieniła się nie do poznania. Dawne obiekty przemysłowe zostały zmodernizowane lub zastąpione przez nowoczesne budynki biurowe i luksusowe osiedla mieszkaniowe. Powstały tu także liczne placówki kulturalne i oświatowe. Sam budynek Diamante Plaza zbudowany został z kolei z najwyższej jakości materiałów i oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki przeszkolonej fasadzie powierzchnie są bardzo jasne i tworzą bardzo komfortowe i przyjazne warunki do pracy, a elastyczna przestrzeń umożliwia swobodną aranżację biura” – mówi Dominika Cyrbus z krakowskiego oddziału firmy doradczej Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora