Inwestycje publiczne

Biurowiec Atrium Centrum odnowił certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good

Atrium Centrum

CPI Property Group (CPIPG) jest największym właścicielem nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

CPIPG odnowił w ostatnim czasied certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good dla należącego do swojej Grupy biurowca Atrium Centrum w Warszawie. Położony w Alei Jana Pawła II Atrium Centrum dysponuje 14 500 mkw. powierzchni klasy A.
Zielona certyfikacja budynków to jeden z głównych celów operacyjnych CPIPG. Certyfikat BREEAM In-Use dla Atrium Centrum dotyczy stanu i kondycji budynku – kategoria „Asset Performance”. Asesorzy BREEAM wyróżnili biurowiec najwyższymi notami w kategoriach „Transport” i „Materiały”.

Odnowienie certyfikatu BREEAM In-Use dla Atrium Centrum jest dowodem, że CPIPG przywiązuje wagę do zapewnienia wysokich standardów ekologicznych również w starszych biurowcach z portfolio. Będziemy dalej ulepszać wszelkie rozwiązania, mające wpływ na funkcjonalne i zrównoważone zarządzenie biurowcem, co przełoży się na jeszcze wyższe poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa wśród naszych najemców.” – komentuje Cezary Kopij, Dyrektor Techniczny, CPIPG Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora