Informacje dnia

Biurowiec Ambassador Office Building w Warszawie ma nowego najemcę

Ambassador Office Building
Biurowiec Ambassador Office Building w Warszawie ma nowego najemcę. Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, pozyskała nowego najemcę do budynku Ambassador Office Building. Jest nim AECOM Polska, wiodący dostawca rozwiązań infrastrukturalnych, świadczący profesjonalne usługi w całym cyklu życia projektu. Do swojego nowego biura, które zajmuje powierzchnię ponad 1 000 mkw. na pierwszym piętrze, planuje wprowadzić się już we wrześniu 2020 roku. W procesie najmu spółkę AECOM wspierał Cushman & Wakefield, natomiast firmie Hines od strony prawnej doradzała kancelaria DPPA Legal.

W warunkach pandemii pozyskiwanie nowych najemców jest utrudnione, ponieważ część firm wstrzymała swoje decyzje odnośnie zmiany biura. Z drugiej strony, sytuacja epidemiczna pokazała, jak ważna jest wysokiej jakości, bezpieczna przestrzeń biurowa, infrastruktura towarzysząca oraz odpowiednie standardy zarządzania, na które składają się nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz sprawny przepływ komunikacji i partnerska współpraca pomiędzy zarządcą budynku a wynajmującymi. Staramy się to zapewniać we wszystkich biurowcach z portfolio Hines. Cieszymy się, że kolejna firma obdarzyła nas zaufaniem, decydując się na długoterminowy najem w Ambassador Office Building – mówi Marta Wiewiórowska-Kudła, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o.

W związku z rozwojem naszej działalności w Polsce potrzebujemy większej przestrzeni biurowej. Szukaliśmy przede wszystkim dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami Warszawy oraz z lotniskiem. Poza korzystnym stosunkiem jakości do ceny, wybraliśmy to miejsce również ze względu na możliwość elastycznego dopasowania powierzchni do nowych potrzeb i filozofii pracy AECOM. Firma Hines wykazała się dużym zrozumieniem naszego biznesu oraz skutecznością działania – mówi Jan de Boom, Country Manager Poland, AECOM Polska Sp. z o. o.

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać AECOM w wyborze nowego biura w Warszawie. Najem powierzchni w Ambassador Office Building, oprócz wysokiego standardu, oznacza także bardzo dobry dostęp do komunikacji, co było jednym z priorytetów AECOM. Istotna była także możliwość dostarczenia przez Hines zaaranżowanej przestrzeni w wymaganym przez najemcę  krótkim terminie – mówi Marcin Miazek, Associate w Cushman & Wakefield.

Ambassador Office Building jest nowoczesnym budynkiem klasy A, który oferuje około 16 500 wysokiej jakości powierzchni biurowo-handlowej. Obiekt charakteryzuje bardzo dogodna lokalizacja u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej, w dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa. Dzięki strategicznemu położeniu, biurowiec jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta – można się do niego szybko dostać zarówno prywatnymi, jak i publicznymi środkami transportu. Użytkownicy mają do dyspozycji parking dla 297 samochodów oraz infrastrukturę dla rowerzystów, w tym stojaki i szatnię z prysznicami. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się jedno z największych centrów handlowych Warszawy – Galeria Mokotów. Ambassador Office Building posiada certyfikat BREEAM na poziomie Good i jest objęty autorskim programem HinesGO (Hines Green Office), który został stworzony, aby promować proekologiczne postawy i rozwiązania wśród najemców.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora