rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość komercyjna Pałac Jabłonowskich w Warszawie z nowymi najemcami

Pałac Jabłonowskich Warszawa

Biurowa nieruchomość komercyjna Pałac Jabłonowskich w Warszawie pozyskała dwóch nowych najemców.

Nieruchomość inwestycyjna Pałac Jabłonowskich  znajduje się na warszawskim Starym Mieście. Obiekt oferuje około 17 000 mkw. powierzchni na pięciu kondygnacjach.
Prawie 2300 mkw. powierzchni biurowej w Pałacu Jabłonowskich, zlokalizowanym przy ulicy Senatorskiej 18A w Warszawie, stanie się siedzibą międzynarodowej kancelarii prawnej Osborne Clarke oraz polskiej firmy zajmującej się doradztwem podatkowym MDDP.
Nowi najemcy, reprezentowani w transakcji przez spółkę ITRA, planują przeprowadzkę na koniec 2022 roku. Wyłącznym doradcą odpowiedzialnym za komercjalizację Pałacu Jabłonowskich jest firma doradcza Colliers.

– Trudno znaleźć w Śródmieściu bardziej prestiżowy budynek pod kątem najmu powierzchni biurowej. W procesie spektakularnej rekonstrukcji pałacu została uwzględniona zarówno jego wyjątkowa wartość architektoniczna, jak i potrzeby przyszłych najemców związane z funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwy walor stanowi też lokalizacja w samym sercu Śródmieścia, która z jednej strony pozwala na dogodną komunikację z różnymi dzielnicami Warszawy, a z drugiej umożliwia korzystanie z bogatej oferty kulturalno-gatronomicznej tętniącego życiem centrum miasta. Nie wyobrażamy sobie lepszej lokalizacji dla kancelarii prawnych czy firm doradztwa podatkowego, w których działalności prestiżowa lokalizacja i położenie w centrum odgrywają kluczową rolę. Wierzymy, że Pałac Jabłonowskich spełni oczekiwania Osborne Clarke i MDDP – mówi Monika Orłowska, Senior Associate w Dziale Powierzchni Biurowej, Colliers.

– Pałac Jabłonowskich to prawdziwa perełka na biurowej mapie Warszawy, która łączy przeszłość z teraźniejszością, dlatego jesteśmy dumni, że odpowiadamy za komercjalizację tej wyjątkowej nieruchomości. Dziękujemy Generali Real Estate, właścicielowi budynku, za zaufanie i współpracę przy wynajmie kolejnej inwestycji w Warszawie. To dla nas znak, że wiedza i doświadczenie naszych ekspertów są cenione na rynku i stanowią realne wsparcie dla naszych klientów – mówi Paulina Petynka, Senior Associate w Dziale Powierzchni Biurowej, Colliers.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora