rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowa nieruchomość inwestycyjna Sky Office Center z odnowionym certyfikatem BREEAM

Sky Office Center (1)
Biurowa nieruchomość inwestycyjna Sky Office Center z odnowionym certyfikatem BREEAM.

Biurowiec Sky Office Center, należy do funduszu Hines Poland Sustainable Income Fund. Obiekt zarządzany jest przez Hines – międzynarodową firmę działającą na rynku nieruchomości.
Nieruchomość inwestycyjna Sky Office Center uzyskała kolejny raz certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent. Jest to wysokiej jakości sześciokondygnacyjny obiekt biurowy o powierzchni 4 774 mkw., w tym 550 mkw. powierzchni handlowej.
Warszawski budynek został doceniony za zrównoważone rozwiązania zastosowane w całym obiekcie oraz sposób zarządzania nim. Na pozytywną ocenę miała również wpływ instalacja na dachu Sky Office Center budek lęgowych dla ptaków, która została zamontowana w grudniu 2021 roku.

Zakończona sukcesem recertyfikacja budynku Sky Office Center to potwierdzenie, że obiekt nie tylko zapewnia wysokiej jakości przestrzeń biurową, ale też spełnia wszystkie standardy dotyczące aspektów ekologicznych. Nasi najemcy mogą więc pracować w przestrzeni pozytywnie oddziałującej na środowisko. Dla Hines niezwykle ważny jest zrównoważony rozwój oraz działania proekologiczne, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasze starania zostały ponownie docenione przez ekspertów w tych dziedzinach – mówi Anna Żmijewska, property manager, Hines Polska Sp. z o.o.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora