rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość inwestycyjna Retro Office House we Wrocławiu z nowym najemcą

6e25fa978779a3fa396a97f77d81c72f

Biurowa nieruchomość inwestycyjna Retro Office House we Wrocławiu z nowym najemcą.

Firma Vonage wynajmuje powierzchnię biurową na dwóch piętrach wrocławskiego Retro Office House. Firma ta jest jedną z najdłużej rezydujących firm w biurowcu z portfela Globalworth. Międzynarodowa spółka przedłużyła obecną umowę najmu na kolejne lata.
W negocjacjach z właścicielem i zarządcą budynku, Globalworth, najemcę reprezentowała firma doradcza Savills.

 „Nasza decyzja, aby kontynuować inwestycje w Polsce, jest decyzją strategiczną i przyszłościową. Jesteśmy obecni na polskim rynku od wielu lat, w zakresie tworzenia oprogramowania dla naszego rozwiązania Contact Center. Wraz z przedłużeniem umowy najmu biura, podjęliśmy również decyzję, aby rozwijać we Wrocławiu inne linie produktów Vonage, takich jak AI oraz Communication APIs. Inicjatywa ta podkreśla nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozwój oraz wnoszenie różnorodnych perspektyw i umiejętności, które pomogą nam utrzymać pozycję lidera w branży technologicznej.” – komentuje Artur Michalczyk, Senior Vice President Engineering, Vonage.

„Naszym celem jest podążanie za zmieniającymi się oczekiwaniami najemców – obecnych i przyszłych, tak aby wszystkie budynki z naszego portfela były nowoczesne i zapewniały komfortowe warunki do pracy. Przedłużenie współpracy z Vonage o kolejne lata, to najlepszy przykład, że oferowane przez nas przestrzenie spełniają wysokie wymagania nawet najbardziej uznanych, międzynarodowych firm. Dalsza współpraca najemcy, to także docenienie naszych działań, które zapewniają wysoki standard budynku oraz potwierdzenie, że Globalworth sprawdza się w roli długofalowego partnera strategicznego dla naszych klientów.” – mówi Magdalena Śnieżek, Senior Asset Management and Leasing Manager, Globalworth Poland.

„Vonage to firma należąca do ścisłej czołówki sektora IT, który w pierwszym kwartale 2023 roku odpowiadał aż za 25% całkowitego popytu na rynkach największych miast regionalnych. Cieszę się, że mogliśmy kompleksowo wspierać klienta w procesie przedłużenia najmu. Budynek Retro Office House zlokalizowany jest w ścisłym centrum Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie dworca oraz licznych kawiarni i restauracji, które sprzyjają powrotowi pracowników do biur”. – komentuje Bartosz Plewa, manager regionalny w dziale powierzchni biurowych w Savills.

Nieruchomość komercyjna Retro Office House mieści się przy ulicy Piłsudskiego w centrum Wrocławia. Budynek posiada dwa patia oraz duży parking podziemny. To idealny wybór dla osób ceniących ponadczasową elegancję i wygodę na co dzień.

Źródło: Globalworth.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora