rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Apartamenty od Bouygues Immobilier we Wrocławiu gotowe

bi_wyspianskiego-11_1 bi_wyspianskiego-11_5 bi_wyspianskiego-11_3 bi_wyspianskiego-11_2

Jeden z największych francuskich deweloperów Bouygues Immobilier zakończył pierwszą inwestycję we Wrocławiu. To apartamenty Wyspiańskiego 11, tuż nad Odrą i z widokiem na Ostrów Tumski. W Polsce deweloper realizuje obecnie 14 inwestycji, z tego dwie kolejne w stolicy Dolnego Śląska.

Tunel pod kanałem La Manche, stadion Stade de France w Paryżu czy siedziba Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Takie inwestycje ma na koncie Grupa Bouygues, do której należy Bouygues Immobilier, obecnie jeden z największych deweloperów we Francji. Właśnie oddał do użytku swoją pierwszą inwestycję we Wrocławiu, kameralny apartamentowiec Wyspiańskiego 11.

W apartamentowcu przy ul. Wyspiańskiego 11 jest w sumie 57 mieszkań. Charakteryzuje je wysokość prawie 3 m, panoramiczne okna oraz duże loggie i tarasy ze szklanymi balustradami. Mieszkańcy mają widok na Odrę, most Grunwaldzki, Ostrów Tumski i Stare Miasto. Do ich dyspozycji są reprezentacyjna recepcja, fitness klub, sauna i podziemny parking.  Elewację obiektu tworzą płyty z włókna cementowego
i kompozytu aluminiowego.

Budowa Wyspiańskiego 11 rozpoczęła się wiosną 2015, a zakończyła we wrześniu tego roku (wykonawcą był Erbud). Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzają. W ofercie został tylko największy penthouse o powierzchni ponad 120 mkw. i z tarasem o powierzchni 100 mkw.

 

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora