rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Rusza sprzedaż 5 etapu inwestycji mieszkaniowej Miasteczko Nova Ochota w Warszawie

Victoria Dom. MNO5 (3)

Victoria Dom rozpoczęła piąty etap cieszącej się dużym zainteresowaniem kupujących inwestycji Miasteczko Nova Ochota. W 6-kondygnacyjnym budynku powstanie 80 funkcjonalnych mieszkań, do których będzie można wprowadzić się w IV kwartale 2022 r. Deweloper, za pośrednictwem Domu Kredytowego Victoria, przygotował dla klientów szybką ścieżkę dotarcia do atrakcyjnych kredytów.    

Miasteczko Nova Ochota zostało zaprojektowane jako nowoczesne, samowystarczalne osiedle praktycznie w środku miasta.

Na obecnym, 5. etapie inwestycji deweloper zaplanował nowoczesne przedszkole z placem zabaw zlokalizowane na parterze budynku, co z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi. Deweloper ma także w ofercie Miasteczka powierzchnie usługowe w metrażach od 29 m2 do 233 m2.. Niewątpliwym atutem Miasteczka Nova Ochota jest dla tej grupy także sąsiedztwo terenów zielonych – parków Szczęśliwickiego i Cietrzewia, w których można uprawiać wszelkie formy ruchu: biegać, jeździć na rowerze oraz grać w piłkę. Zieleni nie zabraknie też tym, którzy postanowią pozostać na osiedlu – między budynkami zaprojektowano funkcjonalne skwerki, a centralnym punktem jest placyk z fontanną.

 

Poza funkcjonalnością, ważnym atutem osiedla jest lokalizacja na styku trzech dzielnic (Ochoty, Rakowa i Włoch), praktycznie w centrum miasta. Takie ulokowanie osiedla zapewnia mieszkańcom dogodny dojazd do innych dzielnic stolicy. Stacja kolejki WKD znajduje się w odległości zaledwie trzech minut pieszo od Miasteczka, co gwarantuje możliwość dotarcia do różnych miejsc w stolicy bez marnowania czasu w korkach.

Poszczególne etapy osiedla oddawane są zgodnie z planem. Łącznie powstanie 680 lokali. Dostępne są metraże od 28 m2 do 75 m2, a ceny mieszkań zaczynają się już od 289 tys. zł.

Źródło: Victoria Dom.