rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Quorum D we Wrocławiu z biurem Quickwork Premium

5e64315e2e53423038f68904cb62aec2Nieruchomość komercyjna Quorum D we Wrocławiu z biurem Quickwork Premium.

Elastyczne przestrzenie biurowe są dziś coraz częściej wybierane zarówno przez małe i średnie firmy, jak i szukające prostych rozwiązań korporacje. Nową jakość w tej kategorii wprowadza Quickwork, który właśnie otworzył biuro klasy premium we wrocławskiej inwestycji Quorum.
We wrocławskim kompleksie Quorum, należącym do Cavatina Holding, Quickwork uruchomił pierwszą powierzchnie typu Premium. Na ponad 1,7 tys. mkw.

„Elastyczne formaty biurowe w czasach post pandemicznych stały się bardzo popularne. Mogą np. pełnić rolę satelickich oddziałów firm zapewniając wygodny dostęp ich pracownikom blisko miejsca zamieszkania. Jak wynika z danych JLL, liczba mkw. flexów zwiększyła się w ciągu ostatnich 6 lat aż 6-krotnie. Jednocześnie niedobory tych powierzchni są widoczne nie tylko w stolicy Polski, ale także właśnie we Wrocławiu i innych największych miastach Polski. Quickwork to operator powierzchni serwisowanych, które zlokalizowane są w centrach miast w biurowcach klasy A z portfela Cavatina Holding. Nasze biura serwisowane działają już Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Gdańsku i Wrocławiu, a teraz rozwijamy nasz koncept o markę Premium. Quorum we Wrocławiu zarówno z uwagi na swoją lokalizację, jak i wielofunkcyjny charakter oraz najwyższą jakość wykończenia – to idealne miejsce na zaproponowanie kolejnych przestrzeni flex, które dodatkowo zwiększą ofertę tego miejsca”, – mówi Krzysztof Kołodziej, Leasing Manager w Quickwork – biura serwisowane.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora