rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Pruszków VI z najemcą na 5000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej

Panattoni-Park-Pruszkow-VI-scaled

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Pruszków VI z nowym najemcą na 5000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Pruszków VI to nowoczesny park magazynowy położony w podwarszawskim Pruszkowie. Inwestycja jest certyfikowana w systemie BREEAM na poziomie Excellent.
Działająca w branży TSL firma Terramar została nowym najemcą nieruchomości inwestycyjnej. Spółka wynajęła 5000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

– Panattoni Park Pruszków VI oferuje ważny dla najemcy układ budynku: płytszą halę oraz odpowiednią powierzchnię w stosunku do dużej liczby doków. Klient docenił również doskonałą lokalizację centrum logistycznego. Cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania spółki Terramar i wesprzeć ją w rozwoju – dodaje Jakub Dudkiewicz, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych Newmark Polska.

– W regionie stolicy dostarczyliśmy blisko 1,5 mln mkw. powierzchni i wciąż realizujemy kolejne inwestycje, ponieważ popyt na atrakcyjne lokalizacje nie maleje. Ważnym motorem napędowym warszawskiego rynku jest Pruszków i jego okolice, gdzie Panattoni oddało do użytku ok. 200 000 mkw. – mówi Olga Wałkiewicz, Senior Development Manager z Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora