rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Studio w Warszawie z dużym najemcą biurowym

Skanska_Studio_3 (2)
Nieruchomość inwestycyjna Studio w Warszawie z dużym najemcą biurowym.

Firmy Societe Generale Oddział w Polsce i SG Equipment Leasing Polska, spółki należące do francuskiej grupy finansowej Societe Generale, na początku 2024 roku zajmą bowe powierzchnie biurowe w stolicy. Spółki wprowadzą się do biurowca w kompleksie Studio, realizowanym przez Skanska. Biurowiec zostanie oddany do użytkowania w sierpniu 2023 roku.
Najemców w procesie negocjacji i wyboru nowego biura wspierali eksperci z firmy doradczej CBRE.

Cieszymy się, że już za kilkanaście miesięcy pracownicy naszych dwóch spółek przeprowadzą się do nowego biurowca w tętniącym życiem centrum finansowym Warszawy. Jestem przekonany, że dzięki przeprowadzce i nowoczesnej przestrzeni biurowej, znacząco poprawi się komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników, co zapewni bardziej efektywną organizację pracy, korzystnie wpływając na współpracę i integrację naszych zespołów – powiedział Philippe Caulier, dyrektor ds. administracyjno-operacyjnych w Societe Generale Oddział w Polsce.

W erze postpandemicznej biuro to nie tylko miejsce pracy, ale także miejsce spotkań, tworzenia kreatywnych pomysłów i budowania zespołów. To przestrzeń dopasowana do różnych stylów działania. Dodając do tego zieloną przestrzeń zewnętrzną, przyciągającą uwagę architekturę oraz zrównoważone rozwiązania, otrzymujemy idealne miejsce do rozwoju biznesu. Dziękujemy naszemu najemcy za okazane zaufanie – mówi Paulina Strutyńska, menadżerka ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska w regionie CEE.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora