rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna Modern Mokotów znajduje chętnych na mieszkania na sprzedaż

CAM_SEMI_AERIAL-kopia
Nieruchomość inwestycyjna Modern Mokotów znajduje chętnych na mieszkania na sprzedaż. Zaledwie w kilka tygodni od premiery ogólnopolski deweloper podpisał umowy sprzedaży 60 mieszkań z pierwszego etapu. Duże zainteresowanie jednym z najbardziej wyczekiwanych projektów w stolicy sprawia, że oferta sprzedażowa powiększa się o kolejną pulę lokali. Powstaną one w rewitalizowanym kwartale ulic Wołoskiej, Marynarskiej, Domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis Westfield Mokotów.

Modern Mokotów czyli Dzielnica bliższa życia to przestrzenie mieszkalne, które sprawdzą się zarówno w celach inwestycyjnych jak i dla osób nastawionych na życie w zielonym kompleksie o charakterze 15-minutowego miasta. Obecnie w inwestycji budowanej na terenie Służewca oferujemy lokale z dwóch pierwszych budynków. Liczne telefony z zapytaniami oraz ciągły ruch w Biurze Sprzedaży przy Wołoskiej 7 skłoniły nas, aby do premierowej puli mieszkań dołożyć 100 kolejnych lokali. Aktualna oferta jest bardzo zróżnicowana ponieważ potencjalni nabywcy mają do wyboru tradycyjne mieszkania jak i te o podwyższonym standardzie, zaprojektowane w ramach Apartamentów przy Kwitnącej Wiśni – informuje Dawid Wrona, Członek Zarządu, Dyr. Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Archicom SA.

W pierwszym etapie projektu Modern Mokotów powstaną trzy budynki. W ich najbliższym sąsiedztwie zaplanowano zielone dziedzińce oraz plac zabaw, a pod nimi podziemny garaż. Premierowa faza rewitalizacji dawnego kompleksu Empark Business Park to również strefa handlowo-usługowa na poziomie parteru, klub mieszkańca i warsztat dla pasjonatów majsterkowania. Całość zaprojektowali architekci z renomowanej stołecznej pracowni BBGK, świetnie znający realia tzw. warszawskiego Mordoru – miejsca, które Archicom zamierza w perspektywie kilku lat przekształcić w przyjazne kwartał do życia, odpoczynku i spędzania czasu wolnego. Zakończenie budowy premierowego etapu Modern Mokotów planowane jest w pierwszej połowie 2025 roku.

mat.pras.