Informacje dnia

Nieruchomość inwestycyjna Marynarska Point 1 w Warszawie przejdzie modernizację

Marynarska Point 1_wiz1_podświetlenie

Warszawska nieruchomość inwestycyjna, tj. budynek biurowy Marynarska Point 1 zlokalizowany na Mokotowie, przejdzie niedługo gruntowną modernizację.

W ramach planowanych prac remontowych, które rozpoczną się w I kwartale 2022 roku, nowy wygląd zyskają hole windowe na wszystkich piętrach. Całkowitą przemianę przejdzie również recepcja w holu głównym. Zmiany podkreślą jej reprezentacyjny charakter, a designerskie lampy nadadzą wnętrzu nowoczesności. Dodatkowo, po zakończeniu prac, nieruchomość będzie miała podświetlaną elewację, która będzie zdobić budynek i wyróżniać go na tle innych biurowców w okolicy. Projekt wizualizacji przygotowało międzynarodowe studio architektoniczne Arch.

„Planowane zmiany mają przyczynić się do podniesienia komfortu pracy obecnym i przyszłym najemcom Marynarska Point 1. Po modernizacji budynek zyska nową jakość i jeszcze bardziej nowoczesne oblicze. Prace remontowe będą uzupełnieniem dla wcześniejszych zmian, w ramach których w obiekcie zastosowano proekologiczne i energooszczędne rozwiązania, dzięki którym nieruchomość zdobyła certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent” – mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.