rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Mieszkaniowa nieruchomość inwestycyjna M Bemowo w Warszawie powstanie do końca II kwartału 2025 roku

Bouygues Immobilier Polska_M Bemowo_1Mieszkaniowa nieruchomość inwestycyjna M Bemowo w Warszawie powstanie do końca II kwartału 2025 roku.

Kalter, firma z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku wybuduje nowe osiedle Bouygues Immobilier Polska na warszawskim Bemowie. Generalny wykonawca ma na swoim koncie ponad 135 zrealizowanych obiektów, przede wszystkim z zakresu budownictwa mieszkaniowego w stolicy. Ukończenie projektu jest planowane na II kwartał 2025 roku.
Nieruchomość inwestycyjna M Bemowo zlokalizowana będzie przy ul. Szeligowskiej. Kompleks obejmie budowę trzech budynków, w których znajdzie się 247 mieszkań o powierzchni od 35 do 77 mkw. i rozkładach 2-, 3- lub 4-pokojowych – z ogródkami, balkonami i loggiami.

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w realizacji wielorodzinnych budynków mieszkaniowych, zaś efekt naszej wcześniejszej współpracy z Bouygues Immobilier Polska to eleganckie osiedla z ekologicznymi rozwiązaniami na terenie Warszawy. Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wspólnie tworzyć nowe i komfortowe miejsca do życia w stolicy – mówi Krzysztof Sokołowski, prezes zarządu Kalter.