rynek nieruchomości na wynajem

Intive wprowadzi się do nieruchomości komercyjnej myhive Crown Tower w Warszawie

myhive_interior_01

Globalna firma technologiczna Intive wprowadza się do nieruchomości komercyjnej myhive Crown Tower. Jest to biurowiec znajdujący się w sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego w Warszawie.

Intive to wiodący partner transformacji cyfrowej dla firm z sektora motoryzacyjnego, finansowego, mediów i komunikacji, usług konsumenckich, przemysłowych i zaawansowanych technologii.  Najemca zdecydował się na wynajęcie biura serwisowanego myoffice, składającego się z 62 stanowisk pracy, dostępnego w elastycznym formacie myhive. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Savills.

Firma Intive dynamicznie rozwija się w Polsce i ze względu na imponujące tempo w najbliższym czasie będziemy potrzebować możliwości, jakie dają nowoczesne przestrzenie typu flex. Elastyczność umowy jest dla nas kluczowa i pozwoli na dostosowanie naszych potrzeb co do ilości stanowisk. Dodatkowym atutem naszej nowej siedziby jest jej lokalizacja w samym sercu nowego zagłębia technologicznego Warszawy” – mówi Marta Budna, Head of Global Administration and Real Estate w intive.

W procesie transakcyjnym najemcę wspierała firma Savills, której doradztwo obejmowało pełne wsparcie komercyjne.
Myoffice to format serwisowanego biura, stworzony w ramach międzynarodowej marki elastycznych biur myhive, zarządzanej przez CPI Property Group.

Źródło: Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora