Z życia spółek

Grupa SEGRO poszerza skład zarządu w odpowiedzi na rosnącą skalę działalności firmy

wspolpraca

Grupa SEGRO poszerza skład zarządu w odpowiedzi na rosnącą skalę działalności firmy.

Poszerzenie Zarządu Grupy SEGRO to odpowiedź na rosnącą skalę działalności firmy. W rezultacie SEGRO powołuje Marco Simonettiego, Jamesa Craddocka, Paula Dunne’a i Andrew Pilswortha w skład Zarządu (Executive Committee) podlegającego Davidowi Sleathowi, Chief Executive, SEGRO.
Nowe stanowiska zostaną stworzone 1 lipca 2023 r. Nowi członkowie zespołu Grupy SERGO będą odpowiedzialni za szereg obszarów: od kierowania operacjami Grupy, przez wdrażanie strategii zrównoważonego rozwoju, po implementację innowacyjnych rozwiązań oraz rozwój biznesu. Jednocześnie, Andy Gulliford, Chief Operating Officer SEGRO plc w dniu 30 czerwca 2023 r. ustępuje z roli członka Zarządu.

David Sleath, Chief Executive, SEGRO, powiedział: „Nasz dotychczasowy model operacyjny dobrze sprawdzał się przez ostatnią dekadę. Staliśmy się jedną z największych i najlepiej prosperujących firm z branży nieruchomości w Europie. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć, ale mamy ambicje na dalszy rozwój, sukcesy i podnoszenie poprzeczki w obsłudze klienta. To dobry czas na rozwój naszego modelu organizacyjnego oraz na to, by w pełni wykorzystać możliwości rynkowe i odpowiadać na potrzeby naszych klientów, akcjonariuszy, współpracowników i innych interesariuszy. Marco, James, Paul i Andrew to liderzy z wieloletnim doświadczeniem na różnych stanowiskach, co będzie niezwykle korzystne dla osiągnięcia naszej ambicji bycia najlepszą firmą w branży nieruchomości. Chciałbym również skorzystać z okazji, aby jeszcze raz podziękować Andy’emu za jego znaczący wkład w sukces SEGRO na przestrzeni lat i życzyć mu powodzenia w przyszłości”.

Źródło: Grupa SEGRO.