rynek nieruchomości na wynajem

Gdyńska nieruchomość komercyjna Łużycka Plus przyciągnęła nowego najemcę biurowego

Luzycka-Plus

Gdyńska nieruchomość komercyjna Łużycka Plus przyciągnęła nowego najemcę biurowego. Firma Langowski Logistics, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej będzie ma tu swoją siedzibę.

Nowe biuro o powierzchni niemal 1330 mkw. mieści się w nowoczesnym biurowcu Łużycka Plus w Gdyni. W znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjacjach najemcę wsparła firma Newmark Polska.
Nieruchomość komercyjna Łużycka Plus to kompleks biurowy klasy A, który należy do spółki joint venture funduszu Investika realitní fond i Bud Holdings. Budynek mieści się w biznesowym centrum Gdyni, posiada certyfikaty Obiekt bez barier i BREEAM.

– Spośród przedstawionych propozycji firma Langowski Logistics zdecydowała się na biuro w nowoczesnym kompleksie Łużycka Plus. Na korzyść tej lokalizacji świadczyła szybka dostępność powierzchni, optymalna wielkość i atrakcyjne położenie – w pobliżu stacji SKM, co ma istotne znaczenie dla pracowników Langowski Logistics – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska. – Cieszymy się, że Klient po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem. Wierzymy, że dzięki nowej siedzibie firma Langowski Logistics zyska optymalne warunki do dalszego rozwoju i poszerzania katalogu swoich usług. Łużycka Plus to obiekt położony w dogodnej lokalizacji, który ze względu m.in. na dobre doświetlenie budynku i duży, zielony taras zapewnia komfortowe środowisko pracy – dodaje Michał Rafałowicz.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora