rynek nieruchomości na wynajem

Firma doradcza Colliers przejęła w zarządzanie nieruchomość komercyjną Tensor w Gdyni

14355_TensorX_01Firma doradcza Colliers przejęła w zarządzanie gdyński kompleks biurowy Tensor.

Nieruchomość komercyjna należy do do spółki czeskiego otwartego funduszu nieruchomości Investika i luksemburskiego inwestora private equity BUD HOLDINGS. Dodatkowo eksperci z regionalnego biura firmy odpowiadać będą za wsparcie właściciela w komercjalizacji nieruchomości.

Kompleks biurowy Tensor to nowoczesny kompleks biurowy, na który składają się trzy budynki biurowe klasy A – X, Y oraz Z. Jest to kompleks o całkowitej powierzchni 20 082 mkw. Biurowiec zlokalizowany jest w Gdyni Redłowo przy ulicy Łużyckiej 8.
Za zarządzanie kompleksem odpowiadać będą eksperci z Działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers. 

W Gdańsku zarządzamy już zabytkowym budynkiem na Długiej oraz nowoczesnymi obiektami biurowymi Neon i C200. Łącznie z Tensorem pod opieką mamy ponad 85 tys. mkw. powierzchni biurowej. Niezmiernie cieszy mnie tak dynamiczny rozwój rynku biurowego w miastach regionalnych i rosnące zainteresowanie firm międzynarodowych lokowaniem tu swoich biznesów. Kompleks Tensor to kolejna nieruchomość, w której nasz zaangażowany zespół, dołoży wszelkich starań, aby najemcy, którzy wybrali go na swoją siedzibę, mieli jak najlepsze doświadczenia z przebywania na jego terenie. W dobie pracy hybrydowej to niezwykle ważny aspekt, który może wpłynąć na chęć przychodzenia pracowników do biur – mówi Agnieszka Krzekotowska, Senior Partner w Colliers, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora