rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Drugi etap gdańskiej nieruchomości mieszkaniowej od INPRO z pozwoleniem na użytkowanie

Koncept
Deweloper INPRO S.A. otrzymał pozwolenie na użytkowanie kolejnych dwóch budynków Ci D w ramach osiedla Koncept w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Mieści się w nich łącznie 88 mieszkań o metrażach od 41 do 89 m2. W realizacji jest jednocześnie trzeci i ostatni już etap tej inwestycji. Klienci mogą wybierać spośród 85 dostępnych mieszkań.

Osiedle Koncept to nowoczesna trzyetapowa inwestycja, która dostarczy łącznie 6 budynków o niskiej, czteropiętrowej zabudowie. W ramach ukończonego II etapu zbudowane zostały dwa budynki C oraz D obejmujące 88 funkcjonalnych mieszkań. W ofercie sprzedaży w ramach tej fazy projektu dostępnych jest jeszcze 9 ostatnich, gotowych lokali.

W realizowanej aktualnie III fazie inwestycji zaprojektowano kolejnych 88 lokali 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchniach od 41 do 89 m2. Do mieszkań przynależeć będą loggie, balkony lub ogródki. Zakończenie budowy zaplanowane jest na koniec września 2024 roku. W tym etapie dostępnych jest z kolei 76 mieszkań. Ceny zaczynają się od 10 368 zł brutto/m2.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Proconcept, a funkcję generalnego wykonawcy pełni INPRO S.A.

Źródło: INPRO S.A.