rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper Develia otwiera dwa nowe biura sprzedaży w Warszawie

next-ursus
Deweloper Develia otwiera dwa nowe biura sprzedaży w Warszawie.

Develia otworzyła nowe biura sprzedaży dla swoich dwóch warszawskich inwestycji – Oliwska Vita na Targówku i Krakowska Vita na pograniczu Włoch i Ochoty. Obecnie na stołeczną ofertę dewelopera składa się 615 mieszkań oferowanych w dziesięciu projektach po obu stronach Wisły.

W nowych biurach sprzedaży pracownicy Develii są dostępni od poniedziałku do soboty. Zainteresowane osoby mogą omówić szczegóły dotyczące realizowanych projektów, a także zapoznać się z planowanym kształtem inwestycji dzięki makietom i wizualizacjom 3D czy podpisać umowę rezerwacyjną. Po wcześniejszym umówieniu spotkania eksperci ds. kredytów służą pomocą w doborze optymalnej oferty i wspierają w procesie składania dokumentów w banku.

– Poszukiwanie mieszkania rozpoczynamy zazwyczaj w Internecie, nic jednak nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem dewelopera i wizyty w biurze sprzedaży na terenie inwestycji. Na miejscu możemy zapoznać się z planami inwestycji w najdrobniejszych detalach, ale również spróbować negocjacji cenowych i podpisać umowę rezerwacyjną. Dobrym pomysłem jest również krótki spacer po okolicy, dzięki któremu dowiemy się więcej o bezpośrednim otoczeniu projektu i jego uwarunkowaniach przestrzennych – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

 

Źródło: Develia.