rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Develia przekazuje mieszkania w ramach kolejnego etapu Osiedla na Woli w Warszawie

rawpixel-1053187-unsplash

Develia rozpoczęła przekazania mieszkań, które powstały w VIII etapie Osiedla na Woli w Warszawie. Inwestycja została zrealizowana cztery miesiące przed zakładanym terminem. Obecnie deweloper realizuje IX i jednocześnie ostatni etap osiedla.

W VIII etapie Osiedla na Woli powstało 177 mieszkań i wszystkie zostały sprzedane. Projekt udało się zrealizować szybciej niż planowaliśmy. Co więcej, prace w ramach IX etapu inwestycji również postępują szybciej niż zakładał harmonogram. Jeśli uda się utrzymać to tempo, przekazania mieszkań będą możliwe pod koniec 2021 r., czyli pół roku przed terminem – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

W IX etapie osiedla powstają 4 lokale usługowe i 300 mieszkań o metrażach od 25 do 79 mkw., z czego w ofercie dostępnych jest jeszcze 100. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania zlokalizowane w 18-kondygnacyjnej dominancie, z której rozciąga się panoramiczny widok na Warszawę. Kompaktowe układy mieszkań i doskonała lokalizacja w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy sprawiają, że inwestycja jest atrakcyjna pod kątem wynajmu.

Osiedle jest dobrze skomunikowane – niedaleko znajduje się stacja metra. Jednocześnie jest położone w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. W pobliżu znajdują się także parki: Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów. Bogata infrastruktura, zapewnia łatwy dostęp do przychodni, aptek, restauracji, sklepów oraz centrum handlowego Wola Park. Mieszkańcy mają do wyboru także kilka szkół i przedszkoli.

Źródło: Develia.