rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość inwestycyjna Saski Crescent w Warszawie w połowie skomercjalizowana

Saski Crescent 1_l
Biurowa nieruchomość inwestycyjna Saski Crescent w Warszawie w połowie skomercjalizowana.

Jedna z najszybciej rozwijających się na świecie firm z branży IT, zajmie ponad 6 000 mkw., czyli trzy piętra, w położonym w centrum Warszawy biurowcu Saski Crescent, w którym dobiega końca kompletna modernizacja. W transakcji pośredniczyła firma doradcza CBRE.
Globalna firma IT otworzy swoją polską siedzibę w butikowym biurowcu Saski Crescent, zajmując blisko 50 proc. jego powierzchni.

„Centralne lokalizacje zawsze były na celowniku najemców. Dziś jednak to nie wystarcza. Kluczem jest zaoferowanie szeregu rozwiązań wspierających najemców w codziennych obowiązkach i uwalniających ich potencjał oraz sprzyjających środowisku. Z ogromną satysfakcją obserwuję, jak rynek ewoluuje, a duże marki interesują się dobrze zlokalizowanymi budynkami przechodzącymi retrofit. Nowy Saski Crescent to doskonała przestrzeń do rozwoju biznesu. Dbamy również o bardziej przyziemne potrzeby, dlatego też w budynku pojawi się bardzo ciekawa oferta gastronomiczna”. – mówi Dawid Wątorski, Senior Leasing Manager w CA Immo w Polsce.

„Nasz klient prężnie rozwija się na polskim rynku. Firma wyróżnia się również swoją nowoczesną, rozwiniętą kulturą organizacyjną. W poszukiwaniach nowej siedziby ogromne znaczenie miały m.in.: świetna lokalizacja, komfort pracowników, bliskość zieleni, możliwość dogodnego dojazdu do pracy, komfort pracowników i zabezpieczenie powierzchni pod przyszłą ekspansję. Jestem pewna, iż zmodernizowany, butikowy biurowiec Saski Cresent świetnie wpisze się w styl pracy i sposób funkcjonowania organizacji.” – mówi Magdalena Zagórska, Director w dziale Office CBRE Polska

Biurowiec Saski Crescent jest od początku zeszłego roku w procesie gruntownej modernizacji i w nowej odsłonie otworzy się jeszcze w pierwszym kwartale 2024 roku.

Źródło: CA Immo.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora