Z życia spółek

Zrewitalizowany lokal Organic Farma Zdrowia w CH Złote Tarasy już otwarty

organic

 Na przełomie kwietnia i maja 2018 roku lokal mieszący się w Złotych Tarasach na poziomie -1 został zrewitalizowany według nowego konceptu marki Organic.

W ramach procesu rewitalizacji, najemca dokonał zmian w aranżacji lokalu. Zmiany miały na celu przede wszystkim poprawić ekspozycję asortymentu. Dodatkowo zmienione zostały również witryny sklepowe oraz branding zewnętrzny.

Misją Organic Farma Zdrowia jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez sprzedaż ekologicznej, naturalnej żywności oraz kosmetyków i środków czystości. Ważne jest również zadowolenie naszych Klientów i poczucie ich komfortu w trakcie zakupów, dlatego zdecydowaliśmy się na rewitalizację sklepu według naszego unikatowego konceptu” – powiedział Sławomir Chłoń, Prezes Organic Farma Zdrowia.

Organic Farma Zdrowia to sieć 32 delikatesów stacjonarnych w największych miastach Polski i delikatesów on-line. Można w nich kupić kilka tysięcy artykułów pochodzących od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych, ale również od producentów reprezentujących najlepsze krajowe i europejskie marki.